Microsoft шпигує за своїми клієнтами

Смартфони на базі мобільних ОС Microsoft в автоматичному режимі збирають інформацію про місцезнаходження користувачів, яких "забули" про це попередити.

Компанію Microsoft викрили в зборі даних про місцезнаходження користувачів услід за Apple і Google. Смартфони на базі мобільних ОС Microsoft, серед яких Windows Phone 7, в автоматичному режимі збирають інформацію про місцезнаходження користувачів.

Пристрої різних виробників періодично відправляють на сервери компанії пакети даних, в які входить унікальний ідентифікатор смартфона, дані про доступні мережах Wi-Fi, а також супутникові координати.

Представник компанії підтвердив, що Microsoft дійсно збирає координати користувачів. Однак підкреслюється, що, на відміну від iPhone і iPad, ці дані не зберігаються у пам'яті пристроїв.

Раніше стало відомо, що особисті дані користувачів без їхнього відома збираються смартфонами iPhone і планшетами iPad компанії Apple. Виявилося, що ця опція була вбудована в мобільний ОС iOS 4, яку представили в червні 2010 року.

Пристрої Apple зберігають інформацію про місцезнаходження користувачів, зібрану за допомогою веж стільникового зв'язку і відкритих Wi-Fi-мереж в пам'яті в незашифрованому файлі. Отримати доступ до цього файлу можна при синхронізації пристроїв з комп'ютером.

Ця особливість ОС вже стала приводом для позову, поданого проти Apple в США.
Також з'ясувалося, що координати користувачів автоматично фіксуються пристроями на базі ОС Android. Однак пристрої на базі мобільної ОС Google збирають інформацію лише про останні місця, де знаходилося пристрій, у той час як iPhone і iPad складають загальний список подібних місць.

Читайте також:

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

У Internet Explorer 9 з'явиться захист від стеження за вподобаннями користувачів

Google стежить за людьми в реальному часі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: