Перейти до змісту
Microsoft спіймали на плагіаті

Microsoft спіймали на плагіаті

Корпорація Microsoft була змушена закрити свій сервіс мікроблогів MSN Juku - як виявилося, він був повністю скопійований з сервісу Plurk.

Сервіс мікроблогів MSN Juku, нещодавно запущений корпорацією Microsoft спеціально для китайської аудиторії, опинився в центрі скандалу. Як з'ясувалося, "інноваційний" портал був практично повністю скопійований з давно існуючого блогохостінгу Plurk.com.

Корпорації довелося тимчасово припинити роботу Juku. Автори Plurk помітили, що дизайн двох сервісів практично нічим не відрізнявся, окрім логотипів. А після більш ретельного дослідження вони з'ясували, що програмний код був повністю скопійований з їх власного проекту, при цьому плагіатори навіть не спромоглися змінити назви файлів або функцій.

"Наслідування можна розглядати як певну форму лестощів, але очевидна крадіжка коду, дизайну і елементів інтерфейсу – це занадто. Особливо, якщо порушником є найбільша в світі софтверна компанія", - заявили у Plurk.

Програмісти підкреслили, що Plurk не має жодного стосунку ні до Microsoft, ні до її проекту. Їм довелося зробити подібну заяву, щоб користувачі не плутали два сервіси, адже сьогодні Plurk заборонений в Китаї, а MSN Juku якраз був схвалений китайськими цензорами.

Як з'ясувалося пізніше, замовлення на створення сайту віддали на реалізацію місцевим розробникам, які у результаті і скопіювали дизайн і функціонал Plurk. Microsoft вже почала розслідування інциденту, а доступ до сайту MSN Juku був заблокований.

На сьогоднішній день Plurk користується чималою популярністю серед мешканців Азії – особливо його полюбляють у Тайвані, Індонезії і Сінгапурі. На місяць сервіс мікроблогів відвідують близько 766 тисячі людей з 33 країн світу.

Читайте також:

Yahoo! і Microsoft створять новий пошуковик

Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9

Microsoft офіційно заборонено продавати Word

Microsoft запатентувала сенсорну клавіатуру майбутнього

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин