Microsoft створила інтерактивні електронні листи

Листи на новій платформі майже ідентичні веб-сторінкам: в них можна здійснювати пошук, заповнювати форми і переміщатися по різних вкладках, не виходячи з вікна листа.

 Компанія Microsoft запустила нову платформу електронних листів Active View для поштового сервісу Windows Live Hotmail. З її допомогою деякі листи сервісу стали повністю інтерактивними. Про це повідомляється в офіційному блозі Windows Live.

Листи на новій платформі за своєю функціональністю майже ідентичні веб-сторінкам: в них можна здійснювати пошук, заповнювати форми і переміщатися по різних вкладках, не виходячи з вікна листа.

Як зазначається, платформа Active View, на відміну від мови JavaScript, яка теж використовується для створення інтерактивних елементів усередині електронного листа, є безпечною і не може бути використана для злому комп'ютера.

Microsoft наразі запустила пілотну версію платформи. Інтерактивні листи розсилаються тільки тим користувачам Hotmail, які висловили бажання взяти участь в її тестуванні.

Зараз Active View підтримують служба резерву готельних номерів Orbitz та онлайн-служба з пошуку вакансій Monster.com. Надалі Microsoft планує значно розширити базу партнерів.

Читайте також:

Microsoft виправила критичні уразливості Windows та Internet Explorer

Microsoft допоможе Україні провести Євро-2012

Янукович провів зустріч з генеральним директором Microsoft

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: