Microsoft створила соціальну мережу для надзвичайних ситуацій

Нова мережа Vine дозволяє контактувати з близькими та друзями, коли інші засоби зв'язку не доступні. Її створили після урагану Катріна.

Корпорація Microsoft почала бета-тестування соціальної мережі Vine.

Мета цього проекту - дозволити близьким людям знаходитися в контакті, коли багато каналів зв'язку не працюють. Зокрема, під час надзвичайних ситуацій.

З Vine можна працювати як через комп'ютер, так і за допомогою SMS-повідомлень або електронної пошти. Спеціальна функція цього сервісу дозволяє відправити коротке екстрене повідомлення друзям. Останні можуть прочитати його як на комп'ютері, так і на екрані мобільника.

Також за допомогою Vine користувач може дізнатися про останні новини регіону, в якому знаходиться він або його друзі. Джерелами новин для цієї соціальної мережі послуговують 20 тисяч ресурсів. За бажання зі всього потоку можна вибрати лише новини на тему, що цікавить. Для цього в Vine передбачена система фільтрів.

Крім того, соціальна мережа Vine інтегрована з іншими онлайновими ресурсами. Зокрема, вона дозволяє переглядати статус друзів в Facebook. Пізніше в Vine з'являться аналогічні функції для роботи з Twitter та іншими сервісами.

Розробка Vine почалася півтора роки тому. Ідея створення такої мережі виникла, коли на США постраждали від урагану Катріна.

Поки працювати з Vine може лише невелика кількість користувачів. На основі їх відгуків Microsoft розраховує допрацювати цей проект. Дата остаточного запуску Vine не повідомляється.

Читайте також:

Європейці створюють конкурента Windows

IBM створить суперкомп’ютер для участі в телевікторинах

В США розробили лазерний диск на 500 гігабайт

Інтернету залишилося жити три роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: