Microsoft тимчасово легалізувала піратів

У "забанених" користувачів Xbox Live з'явилася можливість викачувати демо-версії ігор, трейлери та інший безкоштовний контент.

27 квітня примусово відключені від сервісу Xbox Live консолі Xbox 360 змогли вийти в мережу. Про це повідомив сайт Kotaku з посиланням на численні свідчення користувачів.

Всі консолі, які раніше були "забанені" Microsoft, змогли підключитися до Xbox Live, маючи при цьому безкоштовний "срібний" статус. Очевидці повідомляють, що у "забанених" користувачів з'явилася можливість викачувати демо-версії ігор, трейлери та інший безкоштовний контент.

Подібна ситуація спостерігається вперше за час існування сервісу Xbox Live. Втім, деякі користувачі вже заявили, що знову позбулися доступу до мережі.

Аналітики вже пов'язали ці дії з боку Microsoft з відключенням мережі PlayStation Network, яка знаходиться в офлайні вже тиждень через хакерські атаки. PSN є аналогом Xbox Live для конкуруючої консолі PlayStation 3. Поки не ясно, чи продовжиться "амністія" користувачів Xbox 360 тимчасово або буде діяти на постійній основі. Ніяких офіційних коментарів від Microsoft поки не надходило.

Сервіс Xbox Live був організований в кінці 2002 року в якості мережі, що об'єднує консолі Xbox. Він дозволяє грати в багатокористувацькі режими ігор, завантажувати ігри, доповнення та оновлення до них, демо-версії, відео, аудіо та інший контент. Також за допомогою нього користувачі можуть спілкуватися в текстовому, аудіо та відео-чатах.

З появою консолі Xbox 360 сервіс кілька разів міняв свій інтерфейс і нарощував функціонал. Так як Xbox 360 була зламана, і на ній стало можливо запускати піратські ігри, Microsoft ввела практику примусового відключення консолей від сервісу Xbox Live. В основному це відбувається в масовому порядку у вигляді разових акцій. Так, у листопаді 2009 року в Microsoft "забанили" майже 2 мільйона консолей по всьому світу, які з того моменту більше не могли входити в мережу Xbox Live.

Читайте також:

Microsoft звинуватив торгові мережі України в продажу піратських ігор

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

Для "шпигунського" обміну файлами вигадали USB-схованки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: