Microsoft в Японії запровадив чотириденний робочий тиждень. Продуктивність зросла майже наполовину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія провела експеримент у серпні 2019 року

Протягом серпня 2019 року японська філія Microsoft провела експеримент запровадивши чотириденний робочий тиждень. Результати показали суттєве зростання продуктивності працівників.

Про це 4 листопада пише Bloomberg.

Експеримент показав, що ефективність роботи працівників в середньому зросла на 40% порівняно з тим же місяцем минулого року. Протягом трьох тижнів поспіль у серпні працівники компанії мали додатковий вихідний у п'ятницю. При цьому обсяги продажів у розрахунку на одного працівника зросли.

Окрім цього у компанії рекомендували своїм працівникам обмежити тривалість ділових зустрічей та надавати перевагу переписуванню у чатах. Як наслідок витрати компанії на електроенергію також скоротилися на 23%, а обсяги друку документів — на 59%.

92% опитаних працівників, що взяли участь у експерименті, заявили, що задоволені переходом на чотириденний робочий тиждень. Деякі працівники повідомили, що вважають такий перехід шкідливим, особливо для клієнтів.

Нагадаємо, на Всесвітньому економічному форумі, який пройшов у Швейцарії, експерти закликали задуматися про скорочення кількості робочих днів на тижні. Фахівці проаналізували: якщо людина, замість п'яти днів, буде працювати чотири, її працездатність буде більш ефективною.

Відео Перехід на чотириденний робочий тиждень: чи реально це в Україні

Працювати менше, щоб щоб жити краще. Науковці провідних університетів світу на форумі у Давосі заявили, що людство потерпає від браку щастя. І виправити ситуацію цілком здатен - чотириденний робочий тиждень. 

Перехід на чотириденний робочий тиждень: чи реально це в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції