Microsoft видалила з YouTube рекламу "Боже, мене зараз знудить"

Microsoft агресивно розрекламувала новий браузер Internet Explorer 8. Акцент зробивши на тому, що він дозволяє відвідувати сайти анонімно.

Компанія Microsoft видалила зі свого каналу на сайті YouTube рекламу браузера Internet Explorer 8 під назвою O.M.G.I.G.P. (Oh My God I’m Gonna Puke, в перекладі "Боже, мене зараз знудить").

На відео жінка бере ноутбук своєї молодої людини, і жахається, коли бачить ті сторінки, які він відвідав. Враження жінки настільки сильні, що її починає нудити.

Після цього хлопець випадково вступає на слизьку калюжу, що утворилася на підлозі, і падає. Жінку починає нудити на лежачого чоловіка.

Сенс реклами полягає в тому, що Internet Explorer 8 пропонує користувачам послуги, які дозволяють вирішити багато складнощів, зокрема в браузер вбудована функція анонімного веб-серфінгу.

У Microsoft пояснили, що деякі користувачі визнали рекламу дуже агресивною, тому її вирішено було прибрати з YouTube. Проте ролик, вигаданий агентством Bradley and Montgomery's, можна подивитися в інших місцях, наприклад, в тому ж YouTube, але вже не на каналі Microsoft.

Остаточна версія Internet Explorer 8 вийшла 19 березня 2009 року. Вважається, що цей браузер краще відображає веб-сторінки і підтримує веб-стандарти, ніж його попередники. Крім того, новий браузер дозволяє відвідувати сайти повністю анонімно.

Читайте також:

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

У Ванкувері пройшли змагання хакерів: браузери "ламали" за 10 секунд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: