Microsoft виділив для порно окремий домен

Новий пошуковик Bing пропускатиме "полуничку" через окремий домен. Це дозволить сисадмінам ефективно блокувати порнографію.

Новий пошуковий сервіс Bing, який прийшов на заміну Live Search, запустив окремий домен для порнографії та "дорослого" контенту.

Компанія Microsoft – власник ресурсу – вирішила виділити для порно окремий домен explicit.bing.net. Саме через нього в результати пошуку "звичайного" Bing потраплятимуть зображення і відеоролики непристойного змісту (при відповідних настройках фільтрації SafeSearch).

"Тепер зображення і відеоролики, розпізнані як "відверті", йтимуть через спеціально виділений окремий домен. Нововведення буде непомітне для кінцевих користувачів, проте воно дозволить максимально ефективно блокувати порнографічний контент", - охарактеризував новинку голова відділення Microsoft Bing Майк Ніколс.

Зокрема, нововведення мають гідно оцінити системні адміністратори. Вони зможуть ефективно відрізати всі комп'ютери своїх мереж від "полунички", всього лише заблокувавши новий домен пошуковика Bing. На думку Microsoft, такий вид захисту дозволить надійно захистити офісних працівників від порнографії, яка негативно впливає на їхню працездатність.

Нова функція була створена за численними скаргами на функцію Smart Motion Preview, яка дозволяє попередньо проглядати знайдені відеофайли прямо зі сторінки з результатами пошуку. Незадоволеність користувачів була викликана тим, що непристойні ролики несподівано для них і починали програватися з найпікантніших кадрів, та ще й зі звуком.

Пошуковий сервіс Microsoft Bing був офіційно запущений всього кілька днів тому. Microsoft заявила, що сподівається створити "емоційний зв'язок" між користувачами і своєю новою пошуковою машиною, а також залучити нових споживачів.

Читайте також:

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

Google запустив новий пошуковик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: