Microsoft виклав в Інтернеті Windows 7

Microsoft виклав на своєму сайті бета-версію операційної системи Windows 7.


Корпорація Microsoft знову виклала на своєму сайті бета-версію операційної системи Windows 7. Вперше бета-версія Windows 7 з'явилася на сайті корпорації 9 січня.

Нагадаємо, що незабаром після першого розміщення бета-версія Windows 7 була видалена з сайту Microsoft. Інтерес користувачів до Windows 7 виявився більшим, ніж розраховували в Microsoft. У результаті сервери корпорації не впоралися з такою кількістю запитів.

В даний час скачати бета-версію Windows 7 можна у відповідному розділі на сайті Microsoft. Представники корпорації підкреслюють, що ця версія операційної системи є найповнішою. Це означає, що в остаточній версії Windows 7 відбудуться мінімальні зміни.

Бета-версія Windows 7 працюватиме до 1 серпня 2009 року. Після цього користувачам доведеться встановити або іншу версію Windows, або наступний реліз Windows 7.

Для установки бета-версії Windows 7 потрібно як мінімум гігагерцевий процесор і гігабайт оперативної пам'яті. На жорсткому диску для установки цієї операційної системи потрібно звільнити не менше 16 гігабайт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: