Microsoft випустила фінальну версію Internet Explorer 8

Новий браузер від Microsoft дозволяє відвідувати сайти повністю анонімно. Фінальна версія входитиме в базовий комплект Windows 7.

Корпорація Microsoft випускає фінальну версію свого браузера Internet Explorer 8. На сайті компанії вона з'явиться о 17:00 за київським часом.

Офіційна презентація продукту відбудеться у четвер, 19 березня, в Лас-Вегасі в рамках спеціалізованого заходу MIX'09.

Інформація про IE 8 з'явилася ще в минулому році, бета-версія нового браузера стала доступна кілька місяців тому. Фінальна версія буде доступна на 25 мовах світу і входитиме в базовий комплект постачання Windows 7.

В оновленому IE 8 з'явилася низка поліпшень. Так, розробники реалізували функцію "ізоляції вкладок". Вона захищає користувача від "падіння" всього браузера у разі помилок на якому-небудь сайті - закривається тільки та вкладка, в якій сталася помилка.

Також розроблена функція, що дозволяє відвідувати сайти анонімно. При цьому не зберігаються файли cookie, історія серфінгу та інші ідентифікаційні дані. Вона називається InPrivate і призначена для того, щоб користувачі могли приховати те, які сайти вони відвідують, від інших людей.

З новою програмою Microsoft пов'язує великі сподівання на відновлення своїх позицій на ринку. Адже якщо в 2004 році частка IE перевищувала 90%, то зараз вона нижче 70%. Найбільш сильний конкурент Microsoft – Mozilla Firefox, встановлений на 22% комп'ютерів світу.

Читайте також:

Тестери знайшли у Windows 7 дві тисячі помилок

iPhone OS 3.0 став кращим у 100 разів

Нова Opera скоротить витрати трафіку на 80%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: