Microsoft випустить безкоштовний антивірус

В даний час антивірусний пакет, що отримав назву Morro, проходить тестування, участь в якому беруть співробітники корпорації.

Microsoft готує до випуску безкоштовний антивірусний сервіс, який, за твердженням представників софтверного гіганта, повинен скласти конкуренцію продуктам Symantec і McAfee.

Повідомляється, що в даний час антивірусний пакет, що отримав назву Morro, проходить закрите тестування, участь в якому беруть тільки співробітники корпорації. А бета-версія пакету, як очікується, побачить світ "найближчим часом".

Це вже не перша спроба компанії вийти на ринок антивірусного програмного забезпечення: Microsoft довгий час просувала онлайн-сервіс OneCare, що включає антивірус з автоматично оновлюваними базами даних, засоби виявлення шпигунських програм, брандмауер, інструменти резервного копіювання інформації і утиліти з тонкого налаштування операційних систем Windows.

Щоправда, даний проект так і не став успішним, і 30 червня Microsoft планує припинити продажі ліцензій на Windows Live OneCare.

Інформація про проект Morro вперше з'явилася в листопаді минулого року, тоді Microsoft анонсувала антивірусну програму під кодовою назвою Morro, заявивши, що розробляє невибагливий до ресурсів продукт, здатний захистити комп'ютер від вірусів, шпигунів, руткітів і троянів.

Читайте також:

Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Зломщикам сторінки Кіркорова в "Однокласниках" загрожує в'язниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: