Microsoft випустить безкоштовний Office

Безкоштовний онлайн-пакет Office-2010 включатиме полегшені версії таких програм, як Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Компанія Microsoft, яка прагне не поступатися своєму конкуренту Google, оголосила про те, що полегшена версія програмного пакету Microsoft Office буде безкоштовно доступна для роботи в Інтернеті.

Онлайн-пакет Office-2010 включатиме полегшені версії таких програм, як Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Цей крок Microsoft є відповіддю Google, яка ще три роки тому представила аналогічний сервіс Docs.

Конкуренція між двома компаніями набирає обертів. Минулого тижня Google оголосив про розробку нової безкоштовної операційної системи, а в червні Microsoft запустив нову пошукову систему Bing.

Як заявляють у компанії Microsoft, 400 мільйонів користувачів Windows Live дістануть доступ до Інтернет-версії пакету Office безкоштовно. До кінця року компанія планує випустити бета-версію пакету, а в першій половині 2010 року має бути поширена його остаточна версія.

Більша частина аналітиків схвалює просування програмних продуктів Microsoft в Інтернеті, не дивлячись на те, що це може обернутися для компанії недоотриманими мільйонами або навіть мільярдами.

Експерти Wall Street Journal підрахували, що пропозиція безкоштовного пакету онлайн-додатків може коштувати Microsoft 4 млрд доларів втраченої виручки.

Втім, зазначають спостерігачі, зараз для компанії набагато важливіше зберегти нинішніх користувачів в умовах зростання конкуренції.

Оголошення про випуск Інтернет-версії програмного пакету Office викликало пожвавлення і на ринку. Того ж дня акції Microsoft виросли в ціні на 3,8%.

Читайте також:

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Microsoft випустить сімейну версію Windows 7

Cisco створює альтернативу Microsoft Office

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: