Microsoft випустить сімейну версію Windows 7

Версія Family Pack операційної системи Windows 7 Home Premium дозволить встановити одну копію операційної системи одразу на три комп'ютери.

Корпорація Microsoft випустить операційну систему Windows 7 Home Premium у версії Family Pack, повідомляє в своєму технічному блозі Крістіан Кенні (Kristan Kenney), посилаючись на текст ліцензійної угоди Microsoft.

Family Pack є сімейною ліцензією на операційну систему. Вона призначена для кваліфікованих домашніх користувачів ПК і дозволяє встановити одну копію Windows 7 на три комп'ютери. За даними ZDNet News, вартість цієї ліцензії складе 189 доларів.

Якщо оглядачі ZDNet News мають рацію, то Windows 7 Home Premium Family Pack коштуватиме дешевше, ніж версія коробочки Windows 7 Home Premium, призначена для встановлення на один комп'ютер.

В даний час придбати сімейну ліцензію на операційну систему пропонує компанія Apple. Вона дозволяє встановлювати одну копію Mac OS X не на три, а на п'ять комп'ютерів.

У Microsoft теж є досвід продажів сімейних ліцензій на свої операційні системи. Протягом шести місяців в 2007 році корпорація продавала Vista Home Premium Family за 159 доларів. Тоді ліцензійна угода дозволяла встановлювати одну копію ОС на два комп'ютери.

Продаж Windows 7 почнється 22 жовтня. Цього дня з'являться версії цієї операційної системи на 14 мовах, включаючи російську. 31 жовтня вийде ще 21 локалізована версія Windows 7.

Версія операційної системи Microsoft Windows 7 Home Premium в США коштуватиме 199 доларів. Windows 7 Professional обійдеться в 299 доларів, Windows 7 Ultimate - в 319 доларів. За Windows 7 Home Premium європейці заплатять 119,99 євро, за Professional - 285,99 євро, а за Ultimate - 299,99 євро.

 

Читайте також:

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

Microsoft відмовилась постачати Windows XP у Росію

Microsoft використовував під своїм брендом розробки інших компаній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: