Microsoft випустить Windows 8 через два роки

Глава Microsoft Стів Балмер вважає Windows 8 одним з найбільш ризикованих продуктів, що розробляються зараз компанією.

Наступна версія Windows вийде через два роки, у 2012-му, повідомили співробітники Microsoft у блозі нідерландського представництва компанії.

У записі, присвяченому першій річниці виходу Windows 7, вони розповіли, що компанія працює над новою операційною системою. Windows 8, за їхніми словами, з'явиться на ринку через два роки.

Цей запис став першим коментарем Microsoft з приводу термінів виходу Windows 8. Однак згодом цей фрагмент тексту був видалений з блогу.

Перші подробиці про наступну версію Windows 8 з'явилися в червні, коли ЗМІ опублікували кілька слайдів з внутрішньої презентації Microsoft, присвяченій новій ОС.

Зокрема, стало відомо, що компанія має намір прискорити час завантаження системи і приділити увагу питанням енергозбереження. Windows 8 буде працювати як на настільних комп'ютерах, так і на планшетах, і обзаведеться власним магазином додатків.

Windows 7, найсучасніша на сьогодні система з "настільного" сімейства Windows, з'явилася на ринку 22 жовтня 2009 року, і за рік Microsoft продала 240 мільйонів її копій.

До речі, глава Microsoft Стів Балмер вважає наступну версію Windows одним з найбільш ризикованих продуктів, що розробляються зараз компанією.

Читайте також:

Стала доступною бета-версія Internet Explorer 9

Розсекречені можливості Windows 8: розпізнає обличчя людини і підтримує 3D

Google відмовиться від Windows

Microsoft випустила найбільший за своє існування патч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: