Microsoft закриває першу on-line енциклопедію Encarta

"Вікіпедія" витіснила з ринку електронну енциклопедію Encarta, яка була запущена в 1993 році.

Корпорація Microsoft до кінця поточного року вирішила закрити свою платну електронну енциклопедію Encarta. Всі регіональні версії, окрім японської, будуть відключені 31 жовтня. Енциклопедія на японській мові припинить роботу 31 грудня.

З ринку Encarta витіснила "Вікіпедія" та інші безкоштовні довідкові сайти, адже користувачі надають перевагу роботі саме з ними.

Зокрема, у "Вікіпедії" є перед платною Encarta ще один плюс: процес оновлення інформації в MS-ресурсі займає значно більше часу, оскільки будь-яка стаття або правка до неї спочатку проходить ретельну редактуру і перевірку.

З іншого боку, зазначають у Microsoft, такий підхід несе в собі очевидні переваги: статті Encarta перевірені фахівцями, а значить, ближчі до істини та ідеалу.

Encarta є однією з перших електронних енциклопедій. Проект був запущений в 1993 році; спочатку енциклопедія розповсюджувалася на CD і DVD. Пізніше частина статей "переїхала" в Інтернет. Популярність Encarta почала знижуватися в 2001 році, коли з'явилася "Вікіпедія".

Остання версія Encarta Premium DVD 2009, випущена минулого року, містить понад 68 тисяч статей, різноманітну статистичну інформацію, безліч зображень, відео, історичні карти, вбудований словник та інтерактивну карту світу.

Читайте також:

Microsoft випустила фінальну версію Internet Explorer 8

Wikipedia змінює правила редагування статей

Інтернет-новини популярніші за телебачення і газети

Популярність Internet Explorer продовжує падати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: