Microsoft запатентувала сенсорну клавіатуру майбутнього

Нова віртуальна клавіатура зможе сама визначати розташування рук користувача та з'являтиметься в будь-якому місці екрану.

Клавіатура від Microsoft
Клавіатура від Microsoft
Корпорація Microsoft запатентувала нову технологію клавіатури для сенсорних екранів, яка вміє сама визначати розташування рук користувача.

Завдяки оригінальній концепції, користувач зможе друкувати на сенсорному екрані "сліпим методом" так само легко, як і на звичайній клавіатурі.

Як зазначили представники Microsoft, головною проблемою екранних клавіатур залишається відсутність самих клавіш, через що користувачеві, який не відчуває фізичного зв'язку з кнопками, доводиться постійно дивитися на екран.

Система, запропонована Microsoft, покликана вирішити цю проблему. Нова екранна клавіатура автоматично налаштовується на руки користувача.

Таким чином, під його чотирма пальцями на лівій руці виявляються букви "ASDF" (або "ФІВА" в українській розкладці"), а під пальцями на лівій - символи "JKL"("ОЛДЖ"), тоді як великі пальці лежать на Space.

Розташування рук будуть контролювати спеціальні датчики, які відповідним чином змінюватимуть розміщення двох половинок віртуальної клавіатури.

Клавіатура зможе з'являтися в будь-якому місці екрану - для цього користувачеві буде досить помістити свої руки туди, де йому буде найзручніше друкувати.

Як скоро пристрою з підтримкою нової технології можуть з'явитися на ринку, не повідомляється.

Читайте також:

Опубліковані фото секретних смартфонів від Microsoft

Microsoft звинуватили у шпіонажі за користувачами

Комп'ютери переводять на голосове управління

Intel представила перший ноутбук з чотирма дисплеями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: