Microsoft збирається ділити комп'ютери в Інтернеті за чистотою

Microsoft хоче відправляти інфіковані комп'ютери на карантин, відключаючи їх від Інтернету. Залишати в Мережі будуть лише "здорових".

Скотт Чарні, один з керівників Microsoft, пропонує створити в Інтернеті організацію, що відстежує заражені ПК.

Аргументація такої пропозиції така: якщо комп'ютер користувача раптом підхопить якийсь вірус, його простіше вивести з експлуатації на певний термін, почистити і потім повернути до роботи. Це буде дешевше, ніж оплата наслідків втрати, завданої такими ПК у складі бот-мережі.

Вилов заражених ПК рекомендується здійснювати силами провайдерів.

Якщо ця ініціатива буде втілена в життя, нас чекає Інтернет, розділений на здорових людей, що спілкуються між собою, і знедолених хворих, що знаходяться на карантині.

Нагадаємо, нещодавно корпорація Microsoft попросила користувачів Windows XP не натискати кнопку F1 ("Допомога"), коли про це просить сайт. Ця дія несе ризик зараження в тому випадку, якщо використовується браузер Internet Explorer версій 7 або 8.

Виявлена уразливість дозволяє сценарію VBScript запустити шкідливий код при спробі виклику допомоги. Для цього зловмисники створюють особливий файл формату. Hlp і виводять вікно з проханням прочитати інтерактивну довідку.

Зараження загрожує користувачам Windows XP SP2 і SP3, Windows 2000 SP4, а також кількома версіями Windows Server 2003. Windows Vista і Windows 7 не порушені.

Поки невідомо, коли Microsoft випустить оновлення, що закриває уразливість.

Читайте також:

Microsoft попросила не натискати кнопку F1

Microsoft почала поширення нової розробки для перевірки Windows 7

Windows 8 змінить ставлення до персональних комп'ютерів

Windows 7 "вбиває" батареї для ноутбуків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: