Microsoft звільнить 5 тисяч працівників

Microsoft планує у найближчі півтора роки звільнити 5 тисяч співробітників.

Найбільший в світі виробник програмного забезпечення Microsoft Corp. у найближчі півтора роки звільнить 5 тисяч співробітників, зокрема 1,4 тисячі негайно, з метою оптимізації витрат в умовах глобальної економічної кризи.

До такого масштабного скорочення персоналу американська компанія, заснована в 1975 році, вдається вперше, відзначає агентство АР.

Прибуток корпорації, що базується в Редмонді (штат Вашингтон), в другому кварталі поточного фінансового року знизилася на 11% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 4,17 мільярдів доларів (47 центів перерахунку на одну звичайну акцію).
Виручка компанії за звітний період виросла на 2% - до 16,63 мільярдів доларів.

Фінансові результати Microsoft за другий квартал виявилися гіршими за прогнози аналітиків, які чекали прибуток у розмірі 49 центів на акцію, виручку - на рівні 17,08 мільярдів доларів.

Microsoft Corp. вважає, що скорочення робочих місць дозволить їй зменшити операційні витрати на 1,5 мільярда доларів на тлі прогнозованого в другій половині фінансового року зниження виручки і прибутку.

При цьому компанія заявила, що не може дати конкретний прогноз на друге півріччя через нестабільність ринкової ситуації. 

Читайте також:

Warner Brothers скорочує 800 працівників

До кінця року в Україні буде 10 млн. безробітних

Як під час кризи врятуватися від звільнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: