Мікрочип під шкірою і QR-код на тілі: як живеться людині-кіборгу з Риги

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мікрочип під шкірою і QR-код на тілі: як живеться людині-кіборгу з Риги

Чоловік розповів журналістам ТСН, що надихнуло його на тюнінг свого тіла

Нові технології  у людському тілі, рижанин Ілля Шнайдер вшив у руку мікрочип і тепер не боїться загубити ключі від будинку і не обтяжує кишені візитівками. Його називають людиною -кіборгом, а він каже, просто вирішив перевірити як нові технології працюють у тілі заради практичності, йдеться в ТСН.12.00.

Лише дотиком руки він може відчинити двері власного будинку, керувати світлом й опаленням, або ж смартфоном.  

«Прикладаєте і ось ім’я, прізвище, телефон, місце проживання і адреса у фейсбуці», - демонструє Ілля.

І все це за допомогою чипу  всередині Іллі. Вживити у себе імплант вирішив з цікавості і практичності, щоб не носити з собою ключі, картки та візитівки.

«Дивіться, собаки і коти переживають цю процедуру вже досить давно, але ніяких скарг від них ще не надходило. Я подумав, що я не гірше собаки», - кепкує Ілля.

Бажання йти у ногу з прогресом завело Іллю спочатку на сайти компаній, які випускають набори для чипування людей, а потім у лікарню.

Рижанин вшив у свою руку мікрочип, і тепер не боїться загубити ключі чи візитівки

Рижанин вшив у свою руку мікрочип, і тепер не боїться загубити ключі чи візитівки

«Сам я побоявся це зробити і пішов в державну лікарню. Там мені сказали – «йди звідси, ми тут лікуємо, а не калічимо, ми з тобою не будемо розмовляти». Пішов у приватну клініку, там мене радісно прийняли», - додає чоловік.

Подібні імпланти вже є у людей в Швеції. Там залізнична компанія сама запропонувала вшити їх, аби замінити квитки на потяг. Творчі люди теж надихаються новими технологіями. Нещодавно іспанська балерина Мун Рібас, котра називає себе кібер-артисткою, вживила собі імплантат, який реагує на землетруси, тепер жінка танцює під ритми коливань землі.

Ілля Шнайдер теж може похвалитися міксом мистецтва та технологій на своєму тілі. Вище серця у нього велике тату QR-коду, який працює! За допомогою його можна  дізнатись групу крові Іллі.

І це ще не все. Ілля чекає, як розвиватимуться технології, бо хоче і далі тюнінгувати своє тіло різними новинками.

«Наступний етап, я думав над ним - це світлодіоди під шкіру, але поки це неможливо, немає елементів живлення, немає зовнішнього живлення, але думаю, що впродовж 6-7 років це все вирішиться, ось тоді це буде все блимати», - каже Ілля.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація