Міліція почала активну боротьбу проти піратства

Міліція йде на абордаж. Поле бою - море Інтернету. Міліція накрила вже півсотні сайтів на яких розміщується піратська продукція, але це тільки перша битва.

Співочі зірки все голосніше жаліються, що вони незабаром  будуть голими й босими, бо все, нажите чесним співом, безбожно крадуть джентльмени удачі. За музику треба платити, як за комунальні послуги. Але привчити до цього українців не вдається.

Гроші за пісні Руслани, яка починала боротьбу з піратство, приходять з Лондона і Нью - Йорка, це називається роялті. З чеку в 100 гривень кав' ярня має заплатити 2 гривні за всю музику яку вона використовує 24 години. Слово роялті вивчили тільки 7 відсотків  закладів, а інші виконавців обкрадають і потурають піратству.

Щорічний обіг нелегального ринку, за неофіційними даними, сягає 40-ка мільйонів євро. Можливості Інтернету ці прибутки здатні помножити в кілька разів. Бюрократична машина завжди неповоротка і повільна та війну в Інтернеті оголосили тільки зараз. Перша битва - і півсотні ворогів без голів.

Разом з юристами до парламенту народні виконавці направили свій варіант законопроекту, що допоміг би вирішити проблему. Тепер всерйоз чекають поіменного голосування і жартома додають - до тих, хто не проголосує, не підуть на вечірку і не заспівають на корпоративі. 

Читайте також:

В Ірландії користувачів файлообмінників відключатимуть від Інтернету

95% музики скачується з Інтернету незаконно

Дискам пророкують загибель

ВідеоМіліція почала активну боротьбу проти піратства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: