Міністр юстиції України виставив на продаж фотоколаж зі своїх знімків у форматі NFT

Міністр юстиції України виставив на продаж фотоколаж зі своїх знімків у форматі NFT

"The sea is temporarily unavailable"

Виручені кошти підуть у спецфонд Лук'янівського слідчого ізолятору на ремонт безкоштовних камер.

Міністр юстиції Денис Малюська продає цифрові права на колаж під назвою "The sea is temporarily unavailable" ("Море тимчасово недоступно"). Робота складається з 88 фотографій з самим міністром.

Про це Малюська написав на своїй сторінці у Facebook.

Стартова ціна колажу на аукціоні - один ефіріум, це близько 62 тис. гривень. Виручені кошти глава Мін'юсту пообіцяв направити до спецфонду Лук'янівського СІЗО:

"Якщо раптом хто проґавив – у світі відбувається революція у колекціонуванні та мистецтві. На ринок вийшли унікальні токени (NFT), які дозволяють закріплювати предмети цифрового мистецтва за певним власником у блокчейн-платформах. NFT почали використовувати не тільки для продажу фото/відео/графіки, а й твітів чи віртуальних кросівок. Виручені кошти (за вирахуванням податків) підуть у спецфонд Лук’янівського слідчого ізолятору на ремонт безкоштовних камер", - написав Малюська.

Нагадаємо, що китайський інвестор придбав картину Пікассо за 20 мільйонів доларів і хоче перетворити її в NFT. Загальний обсяг продажів невзаємозамінних токенів тільки за останній місяць перевищив 220 мільйонів доларів. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.


 

Повʼязані теми:

Наступна публікація