Місія Kepler: NASA назвало кількість придатних для життя планет у нашій галактиці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найближча до Сонця потенційно придатна для життя екзопланета розташована на відстані 11 світлових років від Землі.

Космічний телескоп Kepler вже відкрив 2 325 екзопланет. Також вчені назвали число потенційно придатних для життя екзопланет в Чумацькому Шляху.

Присвячене цьому дослідження було опубліковане в Astrophysical Journal і з'явилося на сайті Прінстонського університету. Коротко про роботу астрономів повідомляє NASA.

Доктор Наталі Баталья, бере участь у роботі Kepler, зазначила, що в Чумацькому Шляху, швидше за все, є близько десяти мільярдів потенційно жилих планет. З них приблизно 24 відсотка більше ніж у 1,6 разу більше Землі, що є верхньою межею для існування кам'янистої планети з атмосферою.

Найближча до Сонця потенційно придатна для життя екзопланета розташована на відстані 11 світлових років від Землі. З останніх знахідок телескопа найбільший інтерес представляють небесні тіла Kepler-1638b і Kepler-1229b.

Вчені збираються використовувати космічний телескоп Webb, який наразі будується для виявлення життя на потенційно придатних для життя небесних тілах (слідів водяної пари, кисню, метану і двоокису вуглецю в атмосфері небесних тіл).

З 2 325 відкритих Kepler екзопланет 550 можуть бути кам'янистими (зразок Землі), а 21 — потенційно придатними для життя (з рідкою водою). У ході місії K2 виявлено 1 284 екзопланети, з яких дев'ять можуть бути придатними для життя.

Телескоп Kepler призначений для пошуку планет за межами Сонячної системи. Апарат запущений на орбіту в 2009 році і завершив основну частину дослідницької програми в 2012 році.

Через два роки апарат почав свою нову місію K2. Kepler має завершити роботу в 2017 році. На зміну йому прийдуть космічні телескопи TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite, в 2017 році) і Webb — у 2018 році.

Фотогалерея Місія Kepler (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції