Мобільні телефони провокують чотири виду раку та імпотенцію

Дітям дошкільного віку взагалі не варто брати до рук мобільний, а школярам можна лише писати смс-повідомлення.

Масштабне дослідження, профінансоване Всесвітньою організацією охорони здоров'я, показало, що надмірне використання мобільних телефонів пов'язане з виникненням чотирьох видів раку.

У ході дослідження, що проводилося протягом десяти років у 13 країнах світу і обійшлося в 20 млн фунтів стерлінгів, з'ясувалося, що любителі розмовляти по мобільному хворіють на рак на 50% частіше. Причому у цих пацієнтів частіше всього розвиваються три види раку мозку і один - слинних залоз.

Вчені стверджують, що сучасні мобільні апарати посилають в голову людини по 217 електромагнітних імпульсів щохвилини. Таку атаку здатний витримати не кожен, тому школярам молодших класів фахівці не рекомендують користуватися мобільними телефонами зовсім, учням середньої школи краще обмінюватися текстовими повідомленнями, ніж дзвонити, а дорослим чоловікам не слід тримати трубки в кишенях штанів, інакше не уникнути проблем з потенцією.

До речі, нещодавно було встановлено, що пішоходи, які розмовляють по телефону, частіше змінюють напрямок, відчуваючи труднощі з навігацією, і менше дивляться на всі боки.

Спостереження за 317 студентами показали, що розмова по телефону відбирає в індивіда всю увагу, і вчені поки не знають, в чому тут справа.

Яу повідомлялося, харківські науковці встановили – енцефалограма, зроблена здоровій людині, яка розмовляє по мобілці під час процедури – демонструє небезпечні патології мозку. Феномен визнали не лише вчені – а й лікарі, проте з’ясувати його причину поки що не вдалося.

Читайте також:

Мобільний викликає небезпечні патології мозку

Чверть українців не користується мобілками

Мобільні телефони шкодять здоров'ю

У рейтингу шкідливого випромінювання мобілок лідирує iPhone 3G

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: