Мобільні заряджатимуться ходьбою

Розроблено прилад, за допомогою якого мобільні телефони заряджатимуться енергією, що виділяється під час ходьби.

Американські вчені розробили спеціальний прилад, який заряджає портативні електронні пристрої під час ходьби, перетворюючи енергію людського тіла в електричний струм.

За словами розробників, новий пристрій буде розміщуватися в черевику. Прилад здатний поглинати молекули води, які приводяться в рух при ходьбі, і переробляти їх в електроенергію.

Вчені називають людину ідеальною енергетичної машиною, вони вважають, що під час бігу людське тіло може виділяти до кіловата енергії.

Ні їх думку цього більш ніж достатньо для живлення мобільного телефону і навіть ноутбука. Єдине, над чим ще потрібно попрацювати вченим, це те яким чином електроенергія передаватиметься від людського тіла до електронного пристрою. Спочатку вони хотіли розробити спеціальний перехідник, за допомогою якого до черевика можна було б підключити USB-кабель, а його, відповідно, до мобільного телефону чи комп'ютера.

Однак незабаром вчені змушені були визнати, що цей спосіб зарядки електронних приладів важко назвати зручним. Тоді дослідники вирішили розробити мініатюрний передавач, який буде підключатися до черевика за допомогою Wi-Fi і Bluetooth, щоб заряджати мобільні пристрої можна було без обтяжливих дротів.

Нагадаємо, що нещодавно австралійські вчені запропонували використовувати для зарядження ноутбуків енергію, яка виробляється при ударах пальцями по клавіатурі пристрою.

Читайте також:

Вчені запропонували друкувати наддешеві сонячні батареї на принтері

Ноутбуки зможуть заряджатися від ударів пальцями по клавіатурі

Німецькі вчені створили невидимий смартфон (відео)

Вчені вигадали, як управляти мобільником силою думки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: