"Мобільні" золоті рибки та коти попереджають самогубства

Японці розробили психологічний тест, який допомагає визначити рівень стресу у власника мобільного телефону.

У Японії створена програма для мобільного телефону, яка може допомогти його користувачеві визначити рівень стресу.

Відповідаючи на певний перелік питань, що з'являються на екрані апарату, його власник може швидко і досить точно визначити за допомогою картинки акваріума свій психічний стан.

Суперактивність агресивної рибки чорного кольору, яка нападає на "червону золоту рибку", під якою мається на увазі сам користувач, сигналізує про його надмірний стрес.

Іншим "індикатором" такого ж напруженого стану є поведінка на екрані "кота", образ якого пов'язаний з "соціальним стресом".

Якщо "кіт" намагається з'їсти "золоту рибку", то справи власника телефону зовсім погані, і йому слід звернутися за допомогою до лікаря-психіатра.

Система розроблена вченими великого приватного університету Токай в префектурі Канагава і столичною компанією Sakurai, яка, за словами її представника, сподівається таким чином скоротити зростання самогубств в Японії.

За його заявою, нова електронна тестова система "цілком може стати своєрідним барометром психічного стану мільйонів японських власників мобільних телефонів".

За даними офіційної статистики, кількість суїцидів в Японії в 2008 році перевищила 30 тис. і продовжує зростати вже 11 років поспіль. Уряд країни вже виділив близько 10 млрд. ієн (понад 100 млн. доларів) в рамках додаткового держбюджету на 2009 фінансовий рік для підтримки зусиль місцевої влади зі зниження кількості самогубств.

Читайте також:

Проти Google розпочали антимонопольне розслідування

Вчені лікують розлади оргазму яскравим світлом

Космічного туриста навчать їсти в невагомості й розмовляти російською

Влада Китаю заблокує по всій країні доступ до порносайтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: