Мобільний телефон вмонтували в черевики

Мрія тайних агентів стала реальністю - інженер з Австралії вмонтував мобільний телефон у взуття.

Пол Гарднер-Стівен зі своїм диво-мобільним
membrana.ru
Пол Гарднер-Стівен зі своїм диво-мобільним
Австралійський інженер Пол Гарднер-Стівен створив реально працюючий черевик-телефон. Зовні він виглядає як звичайне взуття, але в каблуці вмонтовано невеликий мобільний. Дослідник розробив навіть дві моделі, одна з яких може працювати через Bluetooth.

32-річний IT-фахівець черпав натхнення в пародійному шпигунському телесеріалі Get Smart 1960-х років. У цьому фільмі секретний агент Максвел Смарт, він же Агент 86, часто розмовляв по телефону, вмонтованому у туфлі.

Коли Полу потрібно було створити реквізит для аматорської театральної постановки - саме телефон-черевик - він пригадав про екранний прототип і вирішив змайструвати не просто муляж, а справжній апарат.

Австралієць вважає, що його винахід буде модним. "Ваша перша думка - це абсолютно непрактично. Але це насправді не так погано. Телефон дзвонить, ви роззуваєтеся, відкриваєте п'яту, натискаєте кнопку і розмовляєте. Приблизно той же час зайняли б пошуки стільникового в сумці", - стверджує Пол.

Винахідник називає свій стільниковий в черевиках першим справжнім телефонним взуттям. За його словами, воно має задовольняти наступним очевидним вимогам: його можна використовувати як взуття, тобто носити без наслідків для вбудованої техніки; вона має працювати як справжній телефон, тобто отримувати і відправляти телефонні дзвінки, і не вимагати проводка, протягнутого до телефонної розетки.

Раніше вже робилися спроби створити подібний пристрій, втім, вони були далекі від ідеалу. Так, у 1985 році Гарі Фрідман зробив найменший (на той момент) в світі телефон. Він був вбудований в підошву кросівка, але був не стільниковим, а за необхідності підключався до звичайної дротяної лінії.

У 2005 році інженери вмонтували мобільник у спортивне взуття легендарного баскетболіста Шакіла О’Ніла. Але диво-телефон був просто розчавлений при черговому кроці спортсмена, вочевидь, не витримав його богатирської ваги.

Читайте також:

Зі старих мобілок "видобувають" золото

Японський астронавт тестує на орбіті "вічно свіжі" труси

Для американських солдатів створили шоломи, що знаходять снайперів

Компанія з ОАЕ випустила телефон на три SIM-карти

Режисер вмонтує відеокамеру собі в око

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: