Молдова обігнала Японію за швидкістю доступу в Інтернет

У Латвії середня швидкість доступу становить 24,29 мегабіта на секунду, а в Молдові - 21,37 мегабіта на секунду.

Латвія і Молдова увійшли в п'ятірку країн світу з найшвидшим доступом в Мережу, зайнявши, відповідно, друге і третє місце. У Латвії середня швидкість доступу становить 24,29 мегабіта на секунду, а в Молдові - 21,37 мегабіта на секунду. Такі дані містяться в рейтингу Net Index компанії Ookla, що створила сервіс Speedtest.

Перше місце в рейтингу Ookla Net Index займає Південна Корея, у ній користувачі виходять в Мережу на швидкості в 34,14 мегабіта на секунду. Четверте місце займає Японія з 20,29 мегабіта на секунду, а замикає п'ятірку Швеція, де швидкість доступу становить 19,78 мегабіта на секунду. До десятки увійшли Румунія, Болгарія, Нідерланди, Литва і Португалія.

Росія зайняла в рейтингу 28 місце - середня швидкість в країні становить 9,79 мегабіта на секунду. Варто відзначити, що в рейтингу міст Москва зайняла 19 місце з 14,67 мегабіта на секунду, а Санкт-Петербург - 22 місце з 14,04 мегабіта на секунду.

США опинилися на 26 місці рейтингу. Американські користувачі виходять в Мережу на швидкості в 10,16 мегабіт в секунду. Великобританія зайняла 33 місце рейтингу, Грузія - 42 місце, Ізраїль - 60. Замикають рейтинг, що охопив 152 країни, Зімбабве, Гватемала, Ємен, Малі та Судан. У всіх цих країнах середня швидкість інтернет-доступу нижче 500 кілобіт на секунду.

Сервіс Speedtest вимірює швидкість доступу в Мережу. Найчастіше його застосовують провайдери, які використовують досить швидкі канали зв'язку.

Читайте також:

У Росії Інтернет назвали розсадником екстремізму

Nokia і Yahoo! обміняються веб-сервісами

В Україні вперше прийнято екзамен по Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: