Московська міліція користується торрентами

Інформація про закриття одного з найбільших російських файлообмінників torrents.ru не підтвердилася.

Вчора деякі ЗМІ поширили новину про те, що популярний російський торрент-трекер torrents.ru був закритий московською міліцією. У повідомленні йшлося про те, що, начебто через чисельні жалоби правовласників, московське УВС порушило відповідну кримінальну справу, вилучило з дата-центру сервери, а таємничого "господаря" ресурсу взяли на підписку про невиїзд.

Втім, у начальника Інтернет-відділу Управління внутрішніх справ міста Москви Руслана Пухова, запитання журналіста ТСН.ua про правдивість цієї інформації викликало тільки сміх.

Экстрим с крокодилами
torrents.ru не закривали
"Так, сайт вчора ввечері справді не працював, але лише тому, що там проводився "апдейт" логотипа. Бачите, там з'явилися сніжинки?", - зі знанням справи розповів він і зізнався: "Я сам активно користуюся торрентами. Закривати їх ми не збираємося".

В той же час, цілому ряду інших файлообмінників пощастило значно менше – декілька днів назад у Нідерландах було закрито 75 торрент-трекерів, а дещо раніше міліція закрила найбільший український файлообмінник infostore.org.

Як повідомив ТСН.ua автор infostore.org Олексій Мась, правоохоронні органи досі не висунули представникам сайту жодних претензій, проте повертати техніку не поспішають.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: