Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Московський офіс YouTube заблокував канал ТСН на вимогу сепаратистів

Відеохостинг став заручником власних правил.

Проросійські сепаратисти скористались вадами системи та заблокували канал ТСН на YouTube. Причиною стала скарга просепаратистського ресурсу News-Front на начебто незаконне використання фрагменту їх відео в одному з сюжетів ТСН. Зараз відеоканал ТСН на YouTube не доступний.

Youtube став заручником власних правил, адже ресурс News-Front неодноразово публічно заявляв про можливість використовувати свої відео, але в ситуації з найвпливовішим українським новинним Youtube каналом, просепаратистські ЗМІ вирішили змінити правила.

Це не перша атака на сторінку ТСН на YouTube, що стала можлива через вади в системі сервісу, коли задовольняються вимоги навіть незаконних протерористичних організацій.

Відео Роботу каналу ТСН на YouTube призупинено адміністрацією відеосервісу

Проросійські терористи та російські провладні ЗМІ намагаються використовувати всі можливості під час цієї гібридної війни. В жовтні 2014 року російський телеканал "Звезда", який підтримує агресію Росії в Україні, звернувся до московського офісу YouTube з аналогічними претензіями.

У відповідь на сьогоднішнє блокування телеканал "1+1" вже направив до представництва YouTube вимогу відновити роботи еккаунту ТСН та буде вимагати віднести Україну до юрисдикції центрального офісу американської компанії, адже Україна перебуває у стані неоголошеної війни з Росією і ситуація, коли інформаційні ресурси залежать від рішень московського офісу, є неприйнятною.

Наразі ТСН очікує на справедливу відповідь відеохостингу, яка має бути надана протягом двох тижнів. Ми сподіваємось, що резонанс таких необґрунтованих дій у час інформаційної війни допоможе прискорити рішення щодо відновлення каналу та виведення України з юрисдикції московського офісу.

Канал ТСН на YouTube налічує більше 240 тис підписчиків і посідає перше місце за аудиторією серед новинних програм телеканалів Украіни.

Зараз відео ТСН доступно на сайті tsn.ua.

Вибір редакції