MOSST Грошові перекази - кращий додаток для покупок в Інтернеті

Постійно зростаючий інтернет-ринок вимагає не тільки інструментів взаємодії покупця і продавця, але і фінансових рішень, які б дозволили зручно, швидко і конфіденційно оплачувати покупки.

Згідно з інформацією найбільшого оператора української онлайн-торгівлі, холдингу EVO Group, щорічний приріст ринку торгівлі в мережі Інтернет становить близько 70%, в залежності від типу товарів. Основну частину цього приросту становлять українці, які бажають продати непотрібні речі, виставити свої хендмейд-товари або позбутися, наприклад, дитячих речей та іграшок, з яких дитина вже виросла. Також великий відсоток приросту забезпечують фахівці, які продають свої послуги через інтернет-майданчики: від допомоги при переїзді до налаштування комп'ютера.

Цей постійно зростаючий ринок вимагає не тільки інструментів взаємодії покупця і продавця, але і фінансових рішень, які б дозволили зручно, швидко і конфіденційно оплачувати покупки і приймати платежі між користувачами маркетплейсів.

"Гранди" ринку онлайн-платежів, з різних причин, не справляються з цим завданням: у когось не вистачає потужностей, хтось не має гнучких бізнес-процесів, інші роблять акцент на незначних функціях своїх платіжних систем. У числі кращих додатків для онлайн торгівлі - MOSST Грошові перекази. Він відповідає всім необхідним критеріям і має необхідний функціоналом для забезпечення торгівлі між двома людьми - продавцем або автором хендмейд товару, а також покупцем, який оцінив його товар по достоїнству.

MOSST Грошові перекази_02

Варто згадати, що якийсь час з моменту виходу MOSST на український ринок абсолютно безкоштовно можна отримати преміум-аккаунт - для його отримання зараз необхідно всього лише пройти нескладну процедуру реєстрації.

Дуже зручною функцією для українських онлайн-торговців є можливість формування переказу за допомогою лише номера телефону або адресою електронної пошти. Немає необхідності дізнаватися номер банківської карти, додаткові реквізити та іншу інформацію. Це зручно не тільки для одержувача, якому немає необхідності надавати багато особистої інформації, але і для платника, який при одноразової покупці не ускладнює собі життя.

Надалі, якщо покупець планує зрідка замовляти товари у того чи іншого продавця, він може просто зберегти його номер телефону в контакт-книзі свого смартфона, що дозволить в подальшому просто "підтягувати" інформацію з книги.

Якщо ж співпраця між продавцем і покупцем переходить на постійну основу, додаток MOSST Грошові перекази пропонує різноманітний функціонал.

По-перше, в додатку можна зберігати карти відправника та одержувача, якщо покупець часто замовляє товари в одного продавця. Це зручно - не треба кожного разу шукати в листуванні інформацію або кожен раз її запитувати.

По-друге, існує внутрішній функціонал додатка - MOSST-тег: це ім'я, яке учасник системи вибирає для себе і за яким його можна ідентифікувати в системі. Ця опція дуже зручна для продавців, що приділяють увагу маркетингу свого магазину: їх можна визначати за тегом (наприклад, "handmade jam" або "leather wallets").

По-третє, зареєстровані користувачі можуть бачити історію своїх платежів, що допомагає при вирішенні спірних ситуацій і для підтвердження факту платежу.

Крім усього перерахованого вище, дуже багато уваги приділено безпеці даних користувачів, які формують перекази в додатку. Крім зазначеної вище можливості надавати мінімум особистої інформації (як говорилося, досить телефонного номера), проведена велика технічна робота: для забезпечення безпеки платежів використовуються сертифіковані розробки, що відповідають міжнародному стандарту PCI DSS - інформація учасників системи захищена на рівні Visa і MasterCard.

У якості висновку можна сказати, що додаток MOSST Грошові перекази підходить для покупок в Інтернеті - причому, як для покупця, так і для продавця, і як послуг, так і товарів.

Залиште свій коментар