Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії вже розповіли, скільки коштуватиме новий смартфон.

13 листопада компанія Motorola представила оновлений телефон-розкладачку Razr. Культову модель втілили у смартфоні з гнучким екраном.

Новий Razr такий само тонкий, як оригінал 2004 року, і зберіг зовнішній екран сповіщень. Так, у закритому вигляді у Razr працює додатковий мінідисплей діагоналлю у 2,7 дюйма. На ньому можна читати сповіщення, відповідати на повідомлення, керувати відтворенням музики та робити селфі.

На зміну головному маленькому екрану прийшов 6,2-дюймовий – він більш витягнутий за більшість інших телефонів через інше співвідношення сторін. Компанія заявляє, що "абсолютно впевнена" у міцності нового гнучкого екрана.

Водночас у телефоні є можливість зробити інтерфейс схожим на старий Razr – навіть з "кнопками".

Оглядач The Verge вже оцінив телефон і залишився задоволеним. Він каже, що розкладачка повертає забуте за довгі роки відчуття, а користуватися нею приємно.

Відомо, що новий Razr коштуватиме 1499 доларів, а продавати його почнуть в січні 2020 року. Попередні замовлення приймають від 26 грудня 2019 року.

Раніше один з найвідоміших виробників мобільних телефонів та смартфонів Nokia відновив виробництво "бананофонів", одним з яких користувався головний герой Нео у фільмі "Матриця".

Залиште свій коментар

Вибір редакції