"Мрія всього життя": 18-річний тинейджер з Нідерландів полетить у космос із засновником Amazon

"Мрія всього життя": 18-річний тинейджер з Нідерландів полетить у космос із засновником Amazon

Blue Origin

Він стане наймолодшою людиною, яка коли-небудь була у космосі.

18-річний Олівер Демен з Нідерландів 20 липня приєднається до космічної подорожі засновника Amazon Джеффа Безоса і стане наймолодшою людиною, яка коли-небудь була у космосі.

Про це повідомляється на сайті компанії Blue Origin.

Зазначається, що тинейджер полетить на борту New Shepard замість переможця аукціону, який заплатив за квиток 28 млн доларів. Підприємець, особа якого не розкривається, вирішив полетіти з наступною місією через завантажений графік.

У компанії розповіли, що Олівер торік закінчив середню школу і взяв невелику перерву, перш ніж продовжити навчання, щоб отримати ліцензію приватного пілота.

У вересні цього року він розпочне вивчати фізику і управління інноваціями в Утрехтському університеті.

"Політ на New Shepard здійснить мрію всього життя Олівера, який був зачарований космосом, Місяцем і ракетами з чотирьох років", - вказали в Blue Origin.

Як пише ВВС, Олівер є сином генерального директора нідерландської компанії керування активами Somerset Capital Partners Джоса Демена, який мав летіти у космос під час другої місії New Shepard.

Після відмови переможця аукціону бізнесменові запропонували здійснити космічну подорож 20 липня, однак він віддав свій квиток синові.

У космос Олівер полетить разом із Джеффом Безосом, його братом Марком, а також 82-річною американкою Воллі Фанк, яка, до слова, стане найстарішою людиною, яка коли-небудь була у космосі.

Як повідомлялося, ракета New Shepard здійснить суборбітальний політ, ненадовго піднявшись на висоту понад 100 км і перетнувши так звану лінію Кармана.

Пасажири перебуватимуть в невагомості близько трьох хвилин, а також зможуть побачити темряву космосу і вигнуту перспективу Землі.

Оголошення Blue Origin ознаменувало відродження космічного туризму після майже 12-річної перерви.

Новини світу: із Джеффом Безосом у космос полетить 82-річна американка

Новини світу: із Джеффом Безосом у космос полетить 82-річна американка
Наступна публікація