Мрії Маска здійснюються: революційний матеріал має допомогти мозку людини злитися зі штучним інтелектом

Традиційні матеріали, як золото, кремній і сталь, утворюють рубці під час імплантації.

Учені виявили новаторський біо-синтетичний матеріал, який, як вони вважають, можна використати для об'єднання штучного інтелекту з людським мозком.

Про цей прорив повідомили 17 серпня на віртуальній виставці Американського хімічного товариства, пише Independent.

Це важливий крок на шляху до інтеграції електроніки з тілом для створення наполовину людських, наполовину роботизованих істот-кіборгів.

Підключення електроніки до людських тканин було серйозною проблемою, адже традиційні матеріали, як золото, кремній і сталь, утворюють рубці під час імплантації.

Шрами не лише викликають пошкодження, але і заважають передаванню електричних сигналів між комп'ютером та м'язами або тканинами мозку. Дослідники з Університету Делавера змогли подолати це за допомогою різних типів полімерів.

“Ми почали вивчати органічні електропровідні матеріали, такі як електропровідні полімери, які використовувалися в небіологічних пристроях. Ми знайшли хімічно стабільний зразок, який продавався як антистатичне покриття для електронних дисплеїв”, - розповіли вони.

Полімер, відомий як Pedot, володіє саме тими властивостями, які необхідні для взаємодії електронного обладнання з тканинами людини, не викликаючи рубців, а також значно покращуючи характеристики медичних імплантатів.

  • Наразі кілька компаній і дослідницьких інститутів вже працюють над технологією з'єднання мозку з комп'ютерами. Neuralink Ілона Маска, ймовірно, найближче до створення продукту.
  • Стартап Neuralink був заснований Маском 2016-го року, але поки що про нього відомо небагато. Минулого року компанія оголосила, що розробила пристрій, який може безпосередньо з'єднувати людський мозок з комп'ютером. Маск у твіттері анонсував, що 28 серпня з'явиться більше подробиць про Neuralink. 
  • Наразі у короткостроковій перспективі Neuralink, схоже, спробують застосувати для лікування захворювань головного мозку, як-от Паркінсона. У майбутньому, можливо, технологія буде здатна на більше. Компанія тестує Neuralink на тваринах і сподіваються, що зможе почати дослідження на людях уже цього року.
  • Розробка "Прямого кортикального інтерфейсу", якою займається Neuralink, за словами Маска, має допомогти людям досягти більш високого рівня пізнання і дати шанс конкурувати зі штучним інтелектом.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин