MySpace інтегрувався з Facebook

Щоб не втратити своїх користувачів, MySpace пішла на редизайн, зміну концепції та поглиблення інтеграції з колишнім конкурентом Facebook.

Сайт MySpace піддався редизайну і зміні концепції. Відтепер користувачі MySpace зможуть імпортувати зі свого профілю в соціальній мережі Facebook "інтереси" та інформацію про вподобану музику і фільми. Таке рішення було ухвалене в результаті домовленостей, досягнутих між керівництвом двох сайтів.

Подібна синхронізація з Facebook дозволить користувачам MySpace отримувати на своїй сторінці свіжу інформацію з потрібних подій у світі розваг. Це стане основною функцією сайту. Крім того, в найближчому часі на MySpace з'являться кнопки "Like" з Facebook.

Керівництво обох сайтів підкреслює, що в угоді немає ніякої фінансової складової.

На думку ряду аналітиків, даний крок слід розцінювати як офіційне визнання Facebook лідером на ринку соціальних мереж з боку MySpace, яка пішла на поглиблення інтеграції з колишнім конкурентом у надії утримати близько 120 мільйонів своїх користувачів, оновивши можливості ресурсу.

У сайту MySpace, що з'явився одночасно з Facebook, у свій час було в два рази більше користувачів, проте зараз найбільша соціальна мережа в світі випереджає MySpace за цим показником приблизно в 4 рази, нараховуючи 500 мільйонів зареєстрованих акаунтів.

Читайте також:

Мердок пообіцяв зробити платним онлайн-контент News Corp.

Facebook став найпопулярнішим сайтом в США

Соціальна мережа "Вконтакті" стане всесвітньою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: