На автосалоні в Лос-Анджелесі обрали "Автомобіль 2030 року"

У Каліфорнії презентували "youthmobile" - машини для наступного покоління автомобілістів, які більше нагадують кораблі прибульців.

В рамках автосалону в Лос-Анджелесі LA Auto Show 2009 пройшов дизайн-конкурс, на якому обрали "Автомобіль 2030 року".

Тема щорічного Design Challenge – так званий "youthmobile", тобто автомобіль для наступного покоління автовласників. Цього року найкращою моделлю журі визнало дивний і трохи моторошний концептуальний Nissan V2G.

Його складно назвати автомобілем у звичному розумінні цього слова. Насамперед звертає увагу нетрадиційний передовий дизайн - апарат, особливо в червоному кольорі, нагадує краба. Але окрім нетривіальної зовнішності цікава і сама концепція V2G.

Назва розшифровується як Vehicle-to-Grid. Дослівно це перекладається з англійського як "автомобіль на сітці". В основі проекту лежить ідея творців про те, що до 2030 року шосе буде підпорядковане електричній мережі, за допомогою якої і пересуватимуться машини. Представники Nissan одразу ж оголосили V2G електричним бестселером свого часу. На їхню думку, успіх моделі забезпечать якість, доступність і стиль.

Окрім Nissan V2G, у конкурсі взяли участь п’ять апаратів, які скоріше нагадують кораблі прибульців. Audi виставила eOra/eSpira від каліфорнійського дізайн-центру Volkswagen/Audi. Америку представив Car Hero ("автомобіль-герой") від General Motors. Ще троє претендентів були з Японії - Mazda Souga, Honda Helix і Toyota LINK.

Читайте також:

Сім світових прем'єр на автосалоні в Лос-Анджелесі

Росіяни випустили елітний броньовик з китових пенісів

Honda винайшла універсальний уніцикл

Новий Peugeot iOn їздитиме на батарейках від мобільника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: