Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На честь Дональда Трампа назвали сліпу істоту, яка ховає голову в пісок

На честь Дональда Трампа назвали сліпу істоту, яка ховає голову в пісок

Авторам назви це нагадало ставлення президента США до глобального потепління.

Сліпу амфібію, яку в Панамі знайшли вчені, назвали на честь Дональда Трампа – Dermophis donaldtrumpi.

Право дати ім'я виду отримала компанія EnviroBuild, що виробляє екологічно чисті будівельні матеріали. За це вона заплатила 25 тисяч доларів на аукціоні.

Істота названа на честь Трампа, Dermophis donaldtrumpi_1
Enviro Build
Dermophis donaldtrumpi.

За словами глави компанії, здатність маленької безногої істоти заривати голову в пісок нагадала йому ставлення Трампа до глобального потепління.

Лише у листопаді Президент США Дональд Трамп висловив подив з приводу феномена глобального потепління на тлі очікуваного похолодання. Трамп не раз висловлював скептичне ставлення до фактів, які підтверджують глобальну зміна клімату.

У серпні 2017 роки Сполучені Штати вийшли з Паризької угоди по клімату. Вона була укладена 2015 року і передбачає виділення 100 мільярдів доларів країнам, що розвиваються, для вирішення кліматичних проблем. Угода прийшло на зміну Кіотському протоколу, який був прийнятий в 1997 році.

Відео В Арктиці створять крижаний портрет Трампа, аби привернути увагу до глобального потепління

Активісти хочуть, аби споруда була схожа на меморіал Рашмор – гору, в якій вирізьблені голови чотирьох президентів США, але голову Трампа висічуть з криги. Таким чином екологи збираються на реальному прикладі продемонструвати проблему глобального потепління, бо з часом крижана голова Трампа буде танути.

В Арктиці створять крижаний портрет Трампа, аби привернути увагу до глобального потепління

Залиште свій коментар

Вибір редакції