На екстрену допомогу "112" виділять більше 3 млрд грн

Ініціатором виділення коштів на впровадження екстреного номеру "112" виступає Міністерство з надзвичайних ситуацій.

14 січня на черговому засіданні НКРЗ розглянула проект Закону України “Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112”, що надійшов від МНС.

Вищезазначений законопроект визначає організаційно-правові та економічні основи функціонування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, повноваження органів виконавчої влади, служб екстреної допомоги населенню, права і обов’язки працівників цих оперативно-диспетчерських служб, працівників центру з прийняття повідомлень та осіб, що звернулися по допомогу.

“Згідно закону створюються підрозділи, які будуть займатися прийомом повідомлень від населення”, - говорить член НКРЗ Володимир Звєрєв.

За словами Володимира Звєрєва, ініціатором даного законопроекта виступає Міністерство з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків катастрофи на ЧАЕС. “Заходи, що передбачені у законопроекті передбачають виділення більше 3 млрд грн та створення до часу проведення в Україні Євро-2012 даної ефективної діючої системи”, - зазначає чиновник.

За результатами розгляду Комісія погодила проект погоджувального листа до МНС із позицією НКРЗ щодо проекту Закону України “Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112”. За словами Володимира Звєрєва, пропозиції НКРЗ були несуттєвими та носили технічний характер.

Головне, на думку члена НКРЗ, відповідальність за прийняті виклики. “Важливий момент, чи виїхали на виклик відповідні служби. Він має вирішуватися вже в межах створення усієї системи. Зв'язок — це лише первинна справа. У законі більше уваги приділяється питанню зв'язку. Потрібно створити спочатку систему оповіщення, а потім наповнювати її реальним змістом”, - говорить Володимир Звєрєв.

Проект Закону передбачає внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України, Законів України "Про правові засади цивільного захисту", "Про інформацію" та "Про телекомунікації".

Читайте також:

"Нелегальні" мобільні телефони відключать 16 лютого

Через 10 років мобільний буде проектувати голограми та керувати роботами

Віртуальна SIM-карта дозволить мати 10 номерів на одному телефоні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: