На Google Maps виявили неіснуюче місто

Британець виявив, що місто Арглтон, відмічене на електронній мапі Google , насправді не існує в природі.

Мешканець Великобританії виявив на сервісі Google Maps неіснуюче місто Арглтон в графстві Ланкашир на північно-заході Англії.

Про випадкову знахідку розповів співробітник університету Edge Hill в місті Ормскірк Рой Бейфілд.

За словами Бейфілда, Арглтон виявив його колега. Заради цікавості Бейфілд вирішив перевірити те місце на карті, де на Google Maps розташований Арглтон, однак не знайшов на місці міста нічого, крім відкритого поля.

"Я був просто зачарований можливістю раптової появи неіснуючого місця, яке силами мережі Інтернет стало реальністю і матеріалізувалося хоча б наполовину", - заявив він.

Пошук за словом "Арглтон" видає результати по вакансіях в цьому місті, пропозиціям про купівлю будинків, а також різного роду послуг.

При цьому всі результати пошуку відповідають дійсності, відмінність тільки в тому, що будинки, вакансії та послуги розташовуються не в Арглтоні, а просто в районі з поштовим індексом L39, де і знаходиться неіснуюче місто.

Експерти вважають, що компанія Google могла спеціально помістити на карту місто, якого насправді немає, щоб запобігти спробам порушення авторських прав. Відомі випадки, коли картографи з цією метою поміщали на карти вигадані вулиці.

Представник Google Maps повідомив, що укладачі карти, в даному випадку нідерландська компанія Tele Atlas, могли помилитися. У Tele Atlas зі свого боку пообіцяли, що помилку буде усунуто.

Читайте також:

Facebook відсудила у "короля спаму" 711 млн доларів

30 жовтня Інтернету виповнюється 40 років

У Інтернеті вводять нелатинські доменні імена

З мережі "ВКонтакті" почали видаляти відеофайли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: