На канал дитячої передачі на YouTube завантажили порно

На канал дитячої передачі на YouTube завантажили порно

Дитяча передача "Вулиця Сезам" стала жертвою хакерської атаки

У повідомленні на зламаній сторінці передачі "Вулиця Сезам" хакери зазначили, що мають намір "зробити всю Америку щасливою".

Хакери зламали канал дитячої передачі "Вулиця Сезам" на YouTube. Як повідомляється, це сталося в неділю, 16 жовтня. В результаті злому існуючі відео були видалені, а замість них з'явилися порнографічні ролики.

Після злому в профілі каналу "Вулиці Сезам" з'явилося повідомлення, в якому зловмисники представляються як "MrEdxwx і мій партнер MrSuicider91". У повідомленні окрім іншого йдеться, що "партнери" мають намір "зробити всю Америку щасливою".

Незабаром канал був закритий, тому що порушує Принципи спільноти YouTube, які не допускають роликів порнографічного або "відверто сексуального змісту". У свою чергу користувач MrEdxwx, що публікує на своїй сторінці ролики з оглядами комп'ютерних ігор, розмістив відео, в якому відхрестився від злому каналу "Вулиці Сезам".

"Вулиця Сезам" є одним з найпопулярніших дитячих телевізійних шоу США. Прем'єра телешоу відбулася у 1969 році.

Влітку 2011 року персонажі шоу, Берт та Ерні, стали героями кампанії, розгорнутої гей-активістами. Вони вимагали, щоб Берт і Ерні одружилися, а під відповідною петицією на момент написання замітки підписалися більше 10 тисяч чоловік.

У зв'язку з цим, продюсери шоу виступили із заявою, що персонажі не можуть бути гомосексуалістами, оскільки "не мають сексуальної орієнтації".

Читайте також:

Британка "завагітніла" від 3D-порнофільму

В Європі дитячий журнал помилково вийшов з порнокартинками

Хітом YouTube стала реклама, де жінки за допомогою стриптизу крутять педалі

В Інтернеті з'явився вірус, який вимагає штраф за скачування дитячого порно

Обрано найкумедніше відео з домашніми тваринами (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація