На Кубі дозволили вільно користуватися Інтернетом

Перший час кубинці зможуть виходити в Інтернет лише в поштових установах, до того ж, платня за користування Мережею дуже велика.

Уряд Куби ухвалив резолюцію, яка дозволяє громадянам острова вільно користуватися Інтернетом. Проте на практиці ця послуга виявляється дуже дорогою.

Доступ до Інтернету здійснюватиметься за допомогою поштової служби. Поштові установи обладнали комп'ютерами, з тим аби громадяни за 1,67 дол. на годину могли шукати потрібну їм інформацію або обмінюватися листами.

Стати "кубинським Інтернет-кафе" буде непросто – міністр зв'язку Раміро Вальдес пообіцяв ретельно відбирати кандидатів в кожній конкретній провінції.

Увійти до Всесвітньої мережі можна буде і з будинку, проте при цьому доведеться викласти величезну за кубинськими мірками суму – 150 дол. Наприклад, місячна зарплата на острові складає 17-20 дол.

Раніше деякі кубинці могли користуватися лише так званим інтранетом, який був набором дозволених урядом сайтів. Доступ до інтранету мали лише вчені, чиновники, деякі підприємства і науково-дослідні інститути.

У серпні кубинцям дозволили неофіційно користуватися Інтернетом в готелях, де мешкають іноземці. Вартість послуги складала 7 доларів.

Почувши про відсутність на Кубі Інтернету, президент США Барак Обама наказав керівництву американських телекомунікаційних компаній вести переговори з Гаваною і спромогтися наступного року прокласти кабель до Куби.

У 2010 році Куба планує зв'язати себе морським магістральним кабелем з Венесуелою. Обидва ці заходи дозволять збільшити пропускну спроможність відповідних каналів і понизити собівартість Інтернету.

Торік кубинцям дозволили купувати персональні комп'ютери, DVD-програвачі та мобільні телефони.

Читайте також:

Голубина пошта виявилася швидшою за Інтернет

В Італії віруючі можуть поставити свічку в церкві через Інтернет

У США з`явилася перша клініка для лікування Інтернет-залежності

На Кубі почали продавати ПК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: