На Марсі знайшли деревину

З планети Марс прийшло зображення, на якому видніється предмет дуже схожий на шматок дерева.

Знахідка вразила поборників теорії змови. У своїх блогах в Інтернеті вони стверджують, що від широкої публіки приховується той "факт", що на Марсі є ліси. Знімок був зроблений марсоходом поряд з кратером Ендуранс.

Видання зазначає, що швидше за все, це зорова ілюзія, коли випадковим рисам надається значення і в хмарах бачиться символ, а на скибочці хліба - людський портрет.

Нагадаємо, раніше зроблені марсоходами знімки вже давали привід для польоту фантазії. Зокрема, на них розгледіли силует "марсіанина, котрий чекає на автобус". Вражаючі випадки оптичних обманів зору не рідкість і на Землі. Так, в джунглях Папуа - Нової Гвінеї недавно було виявлено незвичайне дерево, яке спочатку прийняли за тіло пілота епохи Другої світової війни.

Тим часом стверджують, що повідомлення про марсіанську пустелю "брехливі" і що "на Марсі багато лісів, котрі ховаються від публіки".

З деяких чуток, виявлена на Марсі "деревинка" була принесена на своє нинішнє місце потоком річки за останніх 40 років, "тому що дерево залишилося непошкодженим". В той же час, у "деревинки" той же відтінок і лінійний образ, що і в кам'яної породи навколо.

На жаль, наукових свідоцтв макроскопічному рослинному життю на Марсі не надходило, і знімок був зроблений на обширній пустинній території.

При цьому вчені NASA виявили лід на північній полярній території Марса, а також лужний ґрунт - основні компоненти для підтримки життя. "Ми виявили необхідні умови, живильні речовини для підтримки життя - у минулому, сьогоденні або в майбутньому", - відзначив провідний аналітик космічної місії Phoenix Сем Кунавес.

Раніше дані аналізу марсіанського ґрунту довели, що навколишнє середовище на планеті ідеально підходить для життя мікроорганізмів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: