На МКС з'явиться прямий доступ до інтернету

Кожен член екіпажу цього року матиме власний лептоп з прямим доступом до глобальної мережі.

Цього року екіпаж Міжнародної космічної станції може отримати прямий доступ до інтернету.

"Ми чекаємо інтернет на борт цього року, можливо, вже в нашому польоті", - повідомив бортінженер МКС-19 Майкл Барратт. Він уточнив, що на МКС буде "інша система, ізольована від загальної мережі, оскільки фахівці дуже бояться вірусів".

Командир МКС-19 Геннадій Падалка пояснив, що йдеться про мережі персональних лептопів членів екіпажа, фото та ін. Що стосується "мозку" станції - центрального бортового комп'ютера, то "він ніяк не пов'язаний не лише з інтернетом, але і з мережею лептопів, це окремий комп'ютер з окремим програмним управлінням і забезпеченням, тому в управління станцією влізти ніяк не можливо".

Інтернетом, проте, зможуть скористатися лише астронавти НАСА й інших агентств країн-партнерів, росіяни ж житимуть в "орбітальному будинку" як і раніше. У їх розпорядженні залишаться лише електронна пошта і телефон, земні новини вони дізнаватимуться з повідомлень чергової зміни підмосковного Центру управління польотами і дайджестів психологів, які періодично відправляють на борт МКС підбірки найбільш важливих глобальних і регіональних подій. Листи від друзів і рідних абсолютно всі члени екіпажа отримують електронною поштою три рази на добу.

Оскільки дзвонять з борту МКС через лептопи, для дотримання конфіденційності можна "відплисти" з комп'ютером в будь-який кінець станції. Крім того, в лептопах є і відеоканал, через який можна буде владнувати і відеоконференції не лише з ЦУП-Х'юстон, але і з рідними.

"Можливо, в нашому польоті будуть відеоконференції з родинами", - з надією сказав Барратт, який через тиждень вирушає в космос на півроку.

Читайте також:

Евакуація з МКС: екіпаж злякався космічного сміття

NASA організувало Інтернет-трансляції з МКС

Екіпаж МКС завершив позаплановий вихід у космос

Космічних туристів більше не пустять на МКС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: