На озброєння Армії оборони Ізраїлю надійде робот-змія

Військове управління по дослідженню і розробці озброєнь ізраїльської армії представило розроблену новинку – робота-змію. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Найближчим часом на озброєння Армії оборони Ізраїлю надійде незвичайна новинка. Це двометрова робот-змія з мікрофоном і відеокамерою, встановленими в голові. Змія зможе заповзти в тунелі, печери, розвалини будинків і передавати звідти на віддалений командний пункт картину того, що відбувається. Додатковим завданням змії може стати доставка бомби в лігво або бункер терористів.

Поки єдиний екземпляр нової зброї покритий камуфляжною тканиною, може непомітно ковзати по поверхні і підійматися на камені, його сегменти зв'язані таким чином, що можуть повертати у різні напрями.

Творці змії довго вивчали справжніх змії в реальному житті, щоб досягти максимальної схожості.

Найближчим часом в міністерстві оборони планують налагодити серійне виробництво нового "солдата", який поповнить армію роботів, що вже несуть службу в ЦАХАЛі (Армії оборони Ізраїлю). Так, в квітні 2009 року був представлений новий робот Eyedrive, що пройшов перевірку боєм в ході операції "Литий свинець".

Читайте також:

На дно найглибшої океанської западини опустився робот-дослідник

Китайських самотніх пенсіонерів доглядатимуть роботи

Робот відкрив закони Ньютона за 8 годин

Роботи-гуманоїди підготують Місяць до польоту астронавтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: