На подіум вийшла перша супермодель - робот

Японські дослідники представили робота Hrp-4c, який розгулює по подіуму і демонструє одяг. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Японські інженери продемонстрували робота, який може замінити моделей на токійських подіумах. Гуманоїдний робот Hrp-4c є "дівчиною" з волоссям до плечей і з металевим тілом.

"Привіт усім, я кібернетична людина Hrp-4c" — представилась робот на зустрічі з журналістами в Національному інституті передових промислових наук і технологій.

Дівчинка-гуманоїд має традиційні очі, невеликий ніс, може похвалитися сорока двома рухами, що імітують ходу і жести моделей з плоті і крові. На розробку Hrp-4c було витрачене два мільйони доларів.

Зріст робота — 158 сантиметрів, що відповідає "розмірам" середньостатистичної японської жінки у віці від 19 до 29 років. І важить всього 43 кілограми.

Робот розроблений в основному для використання в індустрії розваг, але поки що не продається.

Позуючи перед фотографами і телевізійниками, андроїд приймав спокусливі пози і сяяв посмішкою, виконуючи команди, що передаються по Bluetooth. Інколи, втім "дівчина" намагалася змалювати відразу декілька емоцій. Вчені пояснили "помилку" тим, що високочутливі сенсори робота неправільно тлумачили тріск від спалахів фотокамер.

23 березня робот вийде на подіум під час цілком офіційного показу. 

Читайте також:

В США створили голову Ейнштейна

Японці створили найменшого робота-гуманоїда

Канадський вчений створив робожінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: