На розкопках у Місті курганів знайшли камеру із заживо похованими дівчатами

Археологи вивчають залишки "імперії курганів", в якій жили перші американці. Знайдені жахливі поховання, які вразили вчених.

Під час розкопок у північноамериканському місті Кахокії, відомому як Місто курганів, дослідники зробили страшну знахідку.

В одному з малих курганів виявили поховальну камеру двох дорослих чоловіків, оточених трупами 53 дівчат, рабинь або наложниць. Вони були поховані живими, про що свідчать фаланги пальців: жінки шкребли землю доти, поки не задихнулися.

Ще більше науковців вразило поховання, в якому знаходилися трупи 39 чоловіків і жінок: вони були страчені, ймовірно, під час жорстокого ритуалу. Поруч у траншеї лежали останки принесених в жертву 4 тисяч оленів та уламки більш ніж 8 тисяч сосудів. Там була величезна кількість маїсу, гарбузів і горіхів, а також насіння тютюну.

Від імперії курганів не залишилося письмових свідоцтв, але, на думку керівника розкопок, антрополога Університету Іллінойсу Тімоті Покетата, це був світ "нерівності, боротьби за владу і складного соціального устрою".

Історія корінних американців відкривається з несподівано похмурого боку, пише італійська La Stampa. Журналісти порівнюють кургани Кахокіі із єгипетськими пірамідами.

"Це було місто-привид, коли його побачив Христофор Колумб, який відкрив Новий Світ, а в XIX столітті американські поселенці сперечалися про те, хто його заснував - фінікійці або вікінги, в період своїх найсміливіших морських походів", - зауважує видання.

Деякі навіть висували версію про те, що це результат надлюдської праці 10 загублених колін Ізраїлевих. Але навіть ця гіпотеза не завадила людям пізніше узятися за лопати і почати розкопувати та грабувати величезні кургани.

До сьогодні залишилися недоторканими лише деякі з них, наприклад Монахов курган, який представляє собою усічену піраміду заввишки в десять поверхів. Щоб піднятися на його вершину, треба подолати 156 сходинок.

Крім того, останні кургани під впливом дощів і ерозії продовжують руйнуватися і можуть назавжди приховати таємниці перших американців.

Читайте також:

Випадково і трагічно загинув археолог, який знайшов гробницю Ірода

Знайдено найдавнішу поховальну піраміду Америки

Археологи відкрили в Єгипті двері в царство мертвих

Атлантиду майя знайшли на дні озера в Гватемалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: