На Тайвані розробили "паперовий дисплей", який відтворює ч/б відео

Швидкість програвання відео поки всього 6 кадрів в секунду, що робить його схожим на мальований мультфільм.

Тайванська компанія AU Optronics (AUO), один зі світових лідерів з виробництва дисплеїв, на базі технології електронного паперу Sipix створила "паперовий дисплей", здатний демонструвати чорно-біле відео.

Швидкість відтворення відео поки всього 6 кадрів в секунду, що робить його схожим на мальований мультфільм. Проте розробники запевняють, що цей показник незабаром буде збільшений до 10 кадрів в секунду.

Розроблена панель підтримує роздільність VGA (480x640 пікселів) і забезпечує частоту оновлення 100 Гц. Прототип паперового дисплея відображає зображення у монохромному вигляді в чотирьох відтінках сірого кольору, але незабаром їх кількість має бути збільшена до 16 градації.

Нагадаємо, нещодавно інша тайванська компанія E Ink, провідний виробник виробів на основі "електронних чорнил",  представила прототип дисплея, надрукованого на звичайній тканині і надміцному папері. Обидва матеріали можна м'яти, бгати і згортати в трубочку.

Найбільш приваблива перспектива застосування дисплея на тканині - малюнки, що змінюються на одязі, і навіть показ на ньому простеньких відеороликів.

Читайте також:

У Китаї показали нетбук з дисплеєм, що обертається

Американці створили 3D дисплей з води

Sony створила дисплей, що згортається в трубочку

ВідеоНа Тайвані розробили "паперовий дисплей", який відтворює ч/б відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: