На тлі пандемії коронавірусу Instagram запустив нову функцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окрім цього, у соцмережі є ще кілька введень через пандемію.

Instagram запустив нову функцію, завдяки якій можна одночасно переглядати стрічку та спілкуватися у відеочаті.

Про це йдеться в блогу соцмережі.

Таким чином розробники вирішили полегшити користування Instagram під час обмежень через коронавірус.

Нова функція в інстаграмі_1

Для запуску нової функції треба натиснути кнопку у верхньому лівому кутку. У відеочаті в Instagram можуть одночасно спілкуватись до шести користувачів.

Є ще кілька оновлень від соцмережі, пов’язаних з пандемією. Так, під час ведення у пошуку слова "коронавірус" Instagram насамперед показуватиме профіль ВООЗ та спеціальне вкладення з перевіреною інформацією про вірус. Також у соцмережі додали новий стікер - Stay at Home, тобто "залишаюся вдома".

Нова функція в інстаграмі_2

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

Епіцентром спалаху в Україні стала Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції