Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Великому Бар’єрному рифі дроном зафільмували дивовижну міграцію 64 тисяч черепах

На Великому Бар’єрному рифі дроном зафільмували дивовижну міграцію 64 тисяч черепах

Зараз на острові Рейн серед новонароджених співвідношення становить 116 самок на одного самця. 

У Мережі показали зняте дроном відео, на якому видно, як 64 тисячі черепах пливуть в океані до одного з островів Великого Бар'єрного рифа для відкладання яєць.

Ролик з’явився на Facebook-сторінці Great Barrier Reef Foundation.

На кадрах біологів видно, як десятки тисяч австралійськких зелених черепах пливуть в океані. Вони прямують до коралового острова Рейн, де згодом відкладатимуть яйця. Дослідники, які вивчають найбільшу в світі територію гніздування австралійської зеленої черепахи, зняли приголомшливі кадри з дрона.

Австралійська зелена черепаха - вид морських черепах, які живуть в прибережних водах біля північного і північно-східного узбережжя Австралії і біля берегів Папуа-Нової Гвінеї. Зараз на острові Рейн серед новонароджених черепашат співвідношення становить 116 самок на одного самця. 

Відзнятий матеріал був знятий в 2019 році в рамках проекту з відновлення острова Рейн, присвяченого збереженню віддаленої коралової затоки. Дослідники  працюють над відновленням пляжів і встановленням парканів, щоб запобігти загибелі черепах.

Зелені черепахи (Chelonia mydas) занесені до Червоної книги як ті, що під загрозою зникнення, причому чисельність в значній мірі зменшується через втрату середовища проживання і надмірного вилову.

З 1984 року дослідники оцінювали популяції черепах на острові Рейн, відзначаючи тисячі черепах фарбою. 

Попередні методи опитування населення полягали в нанесенні білої смуги на панцир зелених черепах, коли вони гніздилися на пляжі. Фарба нетоксична і змивається протягом декількох днів.
доктор Ендрю Данстан з Департаменту навколишнього середовища і науки штату Квінсленд

Нагадаємо, на півдні Філіппін прибережні води пляжів заполонили тисячі рожевих (томатних) медуз через відсутність туристів у зв'язку з коронавірусом і каранатином. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції