"Перший після Apple". Вартість Amazon досягла трильйона доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Amazon став другою корпорацією з США з ринковою вартістю більше 1 трлн доларів.

Ринкова капіталізація онлайн-ритейлера Amazon в ході біржових торгів у вівторок, 4 вересня, ненадовго перевищила 1 трильйон доларів пише РБК з посиланням на дані біржі NASDAQ.

На піку вартість акцій компанії досягла позначки 2050,5 доларів, що на 1,88% вище за рівень закриття попередніх торгів. Таким чином, Amazon став другою в історії компанією з США, вартість якої піднялася вище 1 трлн доларів. До нього це вдалося зробити тільки Apple.

Втім, вже через кілька хвилин вартість паперів Amazon знизилася і капіталізація компанії виявилася нижче 1 трлн. До 19:10 вартість акцій Amazon становила 2035,69 доларів за штуку, а капіталізація компанії - 981,68 млрд доларів.

Найдорожчою серед публічних компаній світу як і раніше залишається Apple. Ринкова капіталізація компанії, незважаючи на невелике зниження котирувань її акцій, становить 4 вересня близько 1,1 трлн доларів.

Нагадаємо, на початку серпня вартість цінних паперів компанії Apple на відкритому ринку досягла позначки в один трильйон доларів.

ВідеоІнтернет-компанія Amazon відкрила незвичайний лісовий офіс

У Сіетлі, штат Вашингтон збудували приміщення вартістю чотири мільярди доларів, всередині розміщено рослини з півсотні країн світу. Всередині офісу постійно підтримується вологість у 60 відсотків, аби створити атмосферу лісу. Офісні приміщення прикрашають сорок тисяч рослин. Керівництво компанії сподівається, що така робоча атмосфера підвищить продуктивність працівників і дозволить їм розвивати нові ідеї.

Інтернет-компанія Amazon відкрила незвичайний лісовий офіс

Залиште свій коментар

Вибір редакції