До Землі наближається астероїд, який зруйнує планету у разі зіткнення

Величезний астероїд Бенну мчить на швидкості понад 100 тисяч км/год у бік планети.

На Землю може впасти астероїд, який повністю зруйнує нашу планету. Про це повідомляють астрономи, передає Sky News.

Величезний астероїд Бенну (Bennu) на швидкості понад 100 тисяч км/год (63 тисячі миль на годину) мчить до Землі і може одного дня врізатися в планету, викликавши "страждання і смерть".

Експерт з NASA Данте Лауретта відповідає за місію, яка аналізуватиме космічний об'єкт.

"За нашими оцінками, вірогідність удару становить приблизно один шанс з 2700 у проміжку між 2175 і 2196 роком", - розповіла вона.

Однак за словами науковця, наука на той час може розвинутися настільки, що астероїд вдасться збити з курсу та врятувати людство. Крім того, він зазначив, що ймовірно ядерна зброя або "гравітаційний трактор" знищить людство у найближчі 150 років, тому немає потреби бігти й купляти страховку від загибелі від астероїда.

"Хотів би я бути в 2135 році, аби побачити, що ж буде", - додав він.

Зазначимо, сила удару Бенну об Землю буде еквівалентна вибухові трьох мільярдів тонн вибухової речовини. Наразі космічний апарат NASA сканує поверхню астероїда та збирає зразки з його поверхні.

Нагадаємо, раніше NASA випробувало двигун для польотів на Марс. Випробування проводилися в космічному центрі Джона Стенніса, недалеко від Сент-Луїса, штат Міссісіпі. Пристрій пропрацював 650 секунд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: